Nowy Jork

poleć serwis drukuj
Od lewej:...

Dziesięciolecie oddziału Polsko-Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej na Long Island

04-01-2014

Początkiem marca w Copiague na Long Island odbył się jubileusz 10-lecia oddziału Polsko-Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej. W uroczystościach wzięli udział przedstawiciele zarządu Unii oraz liczni członkowie, którzy wypełnili oddział mieszczący się przy 314 Great Neck Road.

Oddział w Copiague był pierwszym z siedmiu nowych oddziałów, jakie powstały w ciągu ostatnich 10 lat w trzech stanach. Ponad 2650 członków korzystających z usług Unii w Copiague udowadnia, że jego utworzenie było potrzebne. – Jak pokazują rezultaty działalności oddziału, decyzja o jego otwarciu była decyzją słuszną, przynoszącą korzyści naszej Unii, a przede wszystkim Polonii zamieszkującej na Long Island – powiedział dyrektor wykonawczy Bogdan Chmielewski.

Według danych z lutego br. wkłady członkowskie wynoszą 37,5 mln dolarów, a portfolio zaciągniętych pożyczek ponad 26,1 mln dolarów.

Z oddziałem od początku związana jest jego obecna kierownik, pani Małgorzata Leniartek, która podczas uroczystości jubileuszowych otrzymała gratulacje i pochwały za profesjonalną działalność bankową, za zaangażowanie Unii we wsparcie lokalnej Polonii i stworzenie rodzinnej atmosfery w placówce.

P-SFUK

wróć

Fotorelacje

Walentynki w Klubie Polonez w Fort Lauderdale

13 lutego w Klubie Polonez w Fort Lauderdale odbyła się zabawa walentynkowa. O muzykę podczas imprezy zadbał Dj Irek Roszkowski. Jedną z atrakcji zabawy był występ działającego przy klubie Zespołu Tanecznego Polonia. Goście mogli też robić sobie pamiątkowe zdjęcia na tle walentynkowej scenerii. Fot. H. Stępniak

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Kwiecień
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
      01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Zobacz kalendarz

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com