Nowy Jork

poleć serwis drukuj
Sylwia Grzeszczak...
Sylwia Grzeszczak...

Żywiołowa i przebojowa Sylwia Grzeszczak

02-10-2019

To był jeden z najbardziej dynamicznych i energetycznych polskich koncertów w nowojorskim Melrose Ballroom na Queensie. Sylwia Grzeszczak nie tylko była bardzo żywiołowa na scenie przez cały występ, ale również potrafiła zaskoczyć fanów niespodziankami. Koncert był częścią jej amerykańskiej trasy związanej z 10-leciem pracy artystycznej.

Ponad 750 osób przez prawie dwie godziny podziwiało występ Sylwii Grzeszczak, który odbył się w sobotę, 2 lutego, w prestiżowej sali koncertowej Melrose Ballroom na Queensie. Polska wokalistka, kompozytorka i pianistka zaprezentowała kilkanaście swoich największych przebojów, które wraz z nią chóralnie śpiewała publiczność. Fani artystki doskonale znali teksty jej piosenek i momentami piosenkarka całkowicie oddawała im głos.

Sylwia Grzeszczak okazała się wokalistką, która na scenie zamienia się w prawdziwy żywioł. W związku z tym jej występ był bardzo dynamiczny i ekspresyjny. Artystka co jakiś czas dawała jednak odpocząć fanom oraz towarzyszącym jej muzykom i zasiadając za fortepian na chwilę wprowadzała wszystkich w romantyczno-melancholijny nastrój. Jednak nie trwało to zbyt długo, ponieważ za każdym razem, mniej więcej w połowie, piosenka, którą aktualnie śpiewała, zmieniała rytm i przeradzała się w dynamiczny rockowy utwór. Podobnie było, gdy śpiewała przy akustycznym akompaniamencie gitarzysty. Sylwia Grzeszczak zrobiła dużą niespodziankę swoim fanom, śpiewając jeden z największych przebojów zespołu Matallica. „Nothing Else Matters” zostało bardzo miło przyjęte przez publiczność i podobało się nie mniej jak jej przeboje: „Księżniczka”, „Sen o przyszłości”, „Tamta dziewczyna” czy też „Małe rzeczy”. Praktycznie po każdej piosence artystka otrzymywała gromkie brawa, a na zakończenie fani zgotowali jej ogromny aplauz.

Sobotni koncert w Melrose Ballroom na Queensie był jednym z trzech, jakie Sylwia Grzeszczak dała w metropolii nowojorskiej i okolicy. W piątek, 1 lutego, wystąpiła w audytorium New Britain High School w New Britain, CT, a w niedzielę, 3 lutego, w The Union County Performing Arts Center w Rahway, NJ. Poza tym w czwartek, 31 stycznia, dała krótki recital w Konsulacie Generalnym RP na Manhattanie, uświetniając nim uroczystość szarfowania Wielkiego Marszałka Parady Pułaskiego 2019, którym został Darek Barcikowski.

BN

wróć

Fotorelacje

Dożynki oraz peregrynacja Tryptyku Jana Pawła II w Bazylice św. Józefa w Webster

Peregrynacja rozpoczęła się już 18 sierpnia br. w Bazylice św. Józefa w Webster, podczas mszy św. o godz. 11:00. Tego samego dnia odbyły się również parafialne dożynki. Podczas uroczystej mszy św. poświęcono dożynkowy wieniec, a po nabożeństwie odbył się tradycyjny piknik. Fot. Halina Głowacka

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Sierpnień
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
      01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
08-23-2019
Doroczny festiwal parafialny w parafii św. A. Boboli w Dudley
08-24-2019
Letnia dyskoteka w Klubie Sobieski w Greenacres
08-24-2019
11. doroczny Festiwal Pierogów w Lawrenceville
08-24-2019
Projekcja filmu pt. „Wilkołak” w Film Noir Cinema
08-24-2019
Piknik w Parafii MB Częstochowskiej i św. Kazimierza na Brooklynie
Zobacz kalendarz

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com