Nowy Jork

poleć serwis drukuj

„Dywizjon 303” w kinach w Nowym Jorku i New Jersey

10-11-2018

Losy bohaterskich pilotów, którzy uratowali Anglię, przedstawione na wielkim ekranie zapierają dech w piersiach. Polacy z tytułowego „Dywizjonu 303” początkowo byli niedoceniani i wręcz wyśmiewani przez ich angielskich kolegów, jednak dzięki swym umiejętnościom i odwadze stali się legendą.

Film będzie można obejrzeć w drugiej połowie października w nowojorskich kinach na Manhattanie i w Bellmore oraz w Maplewood i Hawthorne w New Jersey. 

opr. JLS

wróć

Fotorelacje

„Kongres 60 Milionów” na Florydzie

W dniach 7-10 lutego 2019 roku w Miami na Florydzie odbyła się czwarta już edycja „Kongresu 60 milionów”. Wydarzenie to zgromadziło kilkaset osób przybyłych na Florydę z Polski, a także z ośrodków polonijnych w Stanach Zjednoczonych i z Europy. Fot. Marcin Żurawicz

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com