Nowy Jork

poleć serwis drukuj

„Dywizjon 303” w kinach w Nowym Jorku i New Jersey

10-11-2018

Losy bohaterskich pilotów, którzy uratowali Anglię, przedstawione na wielkim ekranie zapierają dech w piersiach. Polacy z tytułowego „Dywizjonu 303” początkowo byli niedoceniani i wręcz wyśmiewani przez ich angielskich kolegów, jednak dzięki swym umiejętnościom i odwadze stali się legendą.

Film będzie można obejrzeć w drugiej połowie października w nowojorskich kinach na Manhattanie i w Bellmore oraz w Maplewood i Hawthorne w New Jersey. 

opr. JLS

wróć

Fotorelacje

Bazar Bożonarodzeniowy w Amerykańskiej Częstochowie

Doroczny Bazar Bożonarodzeniowy został zorganizowany przez Polską Szkołę im. Matki Bożej Częstochowskiej przy Amerykańskiej Częstochowie. Bazar odbył się tradycyjnie już w sanktuaryjnej kafeterii. Można było na nim zakupić wiele polskich produktów i przedmiotów dekoracyjnych związanych z nadchodzącymi świętami. Fot. czestochowa.us

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com