Nowy Jork

poleć serwis drukuj
. Pokaz kolekcji...

Dorota Zgłobicka i jej marka „Theo Doro” podbijają Nowy Jork

09-11-2018

W minioną sobotę, 8 września, w ramach Nowojorskiego Tygodnia Mody, odbył się pokaz polskiej projektantki Doroty Zgłobickiej. Założycielka i twórca marki Theo Doro, na co dzień mieszkająca w Arizonie, zaprezentowała swoje propozycje na sezon wiosenny 2019. Pokaz kolekcji Whimsical Rebellion spotkał się z dużym zainteresowaniem publiczności, która tego wieczoru tłumnie przybyła do hotelu Pennsylvania na Manhattanie.

Dorota Zgłobicka studiowała na Wydziale Multimediów Akademii Sztuk Pięknych w Atenach w Grecji, a także ukończyła ASP w Gdańsku. Jej projekty modowe publikowały takie magazyny, jak między innymi: Indie Soleil Magazine, Perfil Magazine, Tucson LifeStyle Magazine, Arizona Foothills Magazine, Avant Garde Magazine, 7Roar Magazine, Fine Magazine.

Marcin Żurawicz


Więcej zdjęć na: www.bialyorzel24.com/fotorelacja/galeria,968.html

wróć

Fotorelacje

Konkurs Miss Polonia Floryda 2019 w Polskim Centrum w Clearwater – 8 września 2018 r.

– Wyszło lepiej niż się spodziewaliśmy – mówi o konkursie Miss Polonia Floryda 2019 Ewa Ostrowski z Polskiego Centrum w Clearwater. To właśnie w tym klubie 8 września br. wieczorem odbyły się pierwsze od ponad 20 lat wybory najpiękniejszej Polski na Florydzie. Impreza ta ma już na stałe wrócić do polonijnego kalendarza. Fot. Roman Koczwara, Atom Image,Inc

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com