Nowy Jork

poleć serwis drukuj
. Pokaz kolekcji...

Dorota Zgłobicka i jej marka „Theo Doro” podbijają Nowy Jork

09-11-2018

W minioną sobotę, 8 września, w ramach Nowojorskiego Tygodnia Mody, odbył się pokaz polskiej projektantki Doroty Zgłobickiej. Założycielka i twórca marki Theo Doro, na co dzień mieszkająca w Arizonie, zaprezentowała swoje propozycje na sezon wiosenny 2019. Pokaz kolekcji Whimsical Rebellion spotkał się z dużym zainteresowaniem publiczności, która tego wieczoru tłumnie przybyła do hotelu Pennsylvania na Manhattanie.

Dorota Zgłobicka studiowała na Wydziale Multimediów Akademii Sztuk Pięknych w Atenach w Grecji, a także ukończyła ASP w Gdańsku. Jej projekty modowe publikowały takie magazyny, jak między innymi: Indie Soleil Magazine, Perfil Magazine, Tucson LifeStyle Magazine, Arizona Foothills Magazine, Avant Garde Magazine, 7Roar Magazine, Fine Magazine.

Marcin Żurawicz


Więcej zdjęć na: www.bialyorzel24.com/fotorelacja/galeria,968.html

wróć

Fotorelacje

Polskie Dni w Lake Compounce

8 czerwca rozpoczęły się dwudniowe obchody Polskich Dni w Lake Compounce w Bristolu, które już cyklicznie są organizowane co roku przez Kongres Polonii Amerykańskiej w Connecticut. Fot. Asha Lassen

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com