Nowy Jork

poleć serwis drukuj
Zabieg PRP polega...

Brazylijska miss na Greenpoincie

08-01-2018

Loren Darioli, Miss Brazil International USA 2017, poddała się zabiegowi osoczem bogatopłytkowym, zwanemu po angielsku PRP (Plasma Rich Platelet).

Zabieg ten przeprowadził specjalista w tej dziedzinie Marek Paliwoda, PA w klinice Vanguard Dermatology przy 715 Manhattan Ave na Greenpoincie. Piękna Brazylijka odwiedziła polską dzielnicę w zeszłym tygodniu.

Zabieg PRP polega na pobraniu niewielkiej ilości krwi pacjenta, pozyskaniu z niej osocza bogatopłytkowego, a następnie wstrzyknięciu go w wybrane miejsca na twarzy danej osoby. Zabieg ten łączy się dodatkowo z inną terapią tzw. mikronakłuwaniem (ang. microneedling), która stymuluje produkcję kolagenu w skórze. Obie nowatorskie metody mają na celu poprawę kondycji i wyglądu skóry, w tym redukcję blizn po trądziku i zmarszczkach. Niewątpliwe więc można mieć nadzieję, że urocza miss po tym zabiegu będzie jeszcze piękniejsza.

wem

wróć

Fotorelacje

Pielgrzymki do Amerykańskiej Częstochowy

Tradycyjnie już od ponad 30 lat druga niedziela sierpnia jest dniem przybycia pieszych pielgrzymek do Amerykańskiej Częstochowy. Pątnicy mieszkający na co dzień w różnych stanach USA wędrują do Duchowej Stolicy Polonii z okazji uroczystości Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, jednocząc się szczególnie w tym czasie z naszymi rodakami pielgrzymującymi na Jasną Górę w Polsce. Fot. czestochowa.us

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com