Nowy Jork

poleć serwis drukuj
Zabieg PRP polega...

Brazylijska miss na Greenpoincie

08-01-2018

Loren Darioli, Miss Brazil International USA 2017, poddała się zabiegowi osoczem bogatopłytkowym, zwanemu po angielsku PRP (Plasma Rich Platelet).

Zabieg ten przeprowadził specjalista w tej dziedzinie Marek Paliwoda, PA w klinice Vanguard Dermatology przy 715 Manhattan Ave na Greenpoincie. Piękna Brazylijka odwiedziła polską dzielnicę w zeszłym tygodniu.

Zabieg PRP polega na pobraniu niewielkiej ilości krwi pacjenta, pozyskaniu z niej osocza bogatopłytkowego, a następnie wstrzyknięciu go w wybrane miejsca na twarzy danej osoby. Zabieg ten łączy się dodatkowo z inną terapią tzw. mikronakłuwaniem (ang. microneedling), która stymuluje produkcję kolagenu w skórze. Obie nowatorskie metody mają na celu poprawę kondycji i wyglądu skóry, w tym redukcję blizn po trądziku i zmarszczkach. Niewątpliwe więc można mieć nadzieję, że urocza miss po tym zabiegu będzie jeszcze piękniejsza.

wem

wróć

Fotorelacje

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Stamford

Sztab WOŚP w Stamford – pod kierownictwem Kazimiery Ferenc w Stamford – zebrał prawie 5 tys. dolarów. Fot. PSS Stamford

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com