Nowy Jork

poleć serwis drukuj

Nasza Ściana się bawi!

07-02-2018

Fot. Arek Gray
Fot. Arek Gray
Fot. Arek Gray

Nasza Ściana obchodzi w tym roku 10 lat. Założona w październiku 2007 roku powstała z myślą o młodej Polonii. Jej celem jest umożliwienie grupie młodych, energicznych, otwartych i towarzyskich osób spotykania się i spędzania razem czasu.

Członkowie Naszej Ściany przeważnie biorą udział w spotkaniach klubowych, a także w wyjazdach plenerowych poza miasto, podczas których korzystają z atrakcji takich jak jazda konna, wspinaczki górskie, paintball czy spływy kajakowe. Regularne spotkania klubowe ułatwiają poznanie nowych ludzi i pomagają pozostać w kontakcie z osobami, które są częścią grupy. Jak mówi założyciel organizacji Adam Lezon: „to doskonałe miejsce, żeby poznać swoją drugą połówkę. Na naszych spotkaniach poznała się już niejedna para, niektóre zawarły małżeństwa i mają już dzieci”.

Kolejna impreza Naszej Ściany 28 lipca o 10:30 pm, Drom, 85 Avenue A, Nowy Jork 10009.

Agata Drogowska

wróć

Fotorelacje

Konkurs Miss Polonia Floryda 2019 w Polskim Centrum w Clearwater – 8 września 2018 r.

– Wyszło lepiej niż się spodziewaliśmy – mówi o konkursie Miss Polonia Floryda 2019 Ewa Ostrowski z Polskiego Centrum w Clearwater. To właśnie w tym klubie 8 września br. wieczorem odbyły się pierwsze od ponad 20 lat wybory najpiękniejszej Polski na Florydzie. Impreza ta ma już na stałe wrócić do polonijnego kalendarza. Fot. Roman Koczwara, Atom Image,Inc

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com