Nowy Jork

poleć serwis drukuj

Nasza Ściana się bawi!

07-02-2018

Fot. Arek Gray
Fot. Arek Gray
Fot. Arek Gray

Nasza Ściana obchodzi w tym roku 10 lat. Założona w październiku 2007 roku powstała z myślą o młodej Polonii. Jej celem jest umożliwienie grupie młodych, energicznych, otwartych i towarzyskich osób spotykania się i spędzania razem czasu.

Członkowie Naszej Ściany przeważnie biorą udział w spotkaniach klubowych, a także w wyjazdach plenerowych poza miasto, podczas których korzystają z atrakcji takich jak jazda konna, wspinaczki górskie, paintball czy spływy kajakowe. Regularne spotkania klubowe ułatwiają poznanie nowych ludzi i pomagają pozostać w kontakcie z osobami, które są częścią grupy. Jak mówi założyciel organizacji Adam Lezon: „to doskonałe miejsce, żeby poznać swoją drugą połówkę. Na naszych spotkaniach poznała się już niejedna para, niektóre zawarły małżeństwa i mają już dzieci”.

Kolejna impreza Naszej Ściany 28 lipca o 10:30 pm, Drom, 85 Avenue A, Nowy Jork 10009.

Agata Drogowska

wróć

Fotorelacje

„Testament wolności. Pozwól, że opowiem Ci o Polsce…”

Sztuka pt. „Testament wolności. Pozwól, że opowiem Ci o Polsce…” przygotowana przez artystów z Teatru Wyobraźni Novum wpisuje się w obchody 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Spektakl ten prezentowany był w dwóch odsłonach: swoją premierę miał 4 listopada w Polskim Domu Narodowym w Hartford, natomiast pokaz finałowy odbył się 11 listopada w Trinity-on-Main w New Britain. Fot. Kinga Kościuk-Sejdor

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com