Nowy Jork

poleć serwis drukuj

Nasza Ściana się bawi!

07-02-2018

Fot. Arek Gray
Fot. Arek Gray
Fot. Arek Gray

Nasza Ściana obchodzi w tym roku 10 lat. Założona w październiku 2007 roku powstała z myślą o młodej Polonii. Jej celem jest umożliwienie grupie młodych, energicznych, otwartych i towarzyskich osób spotykania się i spędzania razem czasu.

Członkowie Naszej Ściany przeważnie biorą udział w spotkaniach klubowych, a także w wyjazdach plenerowych poza miasto, podczas których korzystają z atrakcji takich jak jazda konna, wspinaczki górskie, paintball czy spływy kajakowe. Regularne spotkania klubowe ułatwiają poznanie nowych ludzi i pomagają pozostać w kontakcie z osobami, które są częścią grupy. Jak mówi założyciel organizacji Adam Lezon: „to doskonałe miejsce, żeby poznać swoją drugą połówkę. Na naszych spotkaniach poznała się już niejedna para, niektóre zawarły małżeństwa i mają już dzieci”.

Kolejna impreza Naszej Ściany 28 lipca o 10:30 pm, Drom, 85 Avenue A, Nowy Jork 10009.

Agata Drogowska

wróć

Fotorelacje

„Kongres 60 Milionów” na Florydzie

W dniach 7-10 lutego 2019 roku w Miami na Florydzie odbyła się czwarta już edycja „Kongresu 60 milionów”. Wydarzenie to zgromadziło kilkaset osób przybyłych na Florydę z Polski, a także z ośrodków polonijnych w Stanach Zjednoczonych i z Europy. Fot. Marcin Żurawicz

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com