Nowy Jork

poleć serwis drukuj
Victoria Cambranes Victoria Cambranes...

Victoria Cambranes kandyduje w okręgu nr 33 na Brooklynie

10-01-2017

Łatwiejszy dostęp do tanich mieszkań, polepszenie infrastruktury miejskiej i ogólny rozwój okręgu 33 – takie są główne założenia programu Victorii Cambranes, która jest kandydatką niezależnej partii do Rady Miasta w okręgu wyborczym nr 33 na Brooklynie.

Victoria Cambranes to córka imigrantów z Polski i Gwatemali. Urodziła się i wychowała na Greenpoincie i właśnie tu zaczęła swoją kampanię, starając się docierać do osób różnej narodowości i rozmawiając z nimi, poznać ich potrzeby. Okazało się, że mimo różnic dzielących mieszkańców, ich potrzeby są podobne. Jej kampania wzbudziła entuzjazm i zdobyła poparcie większej części społeczności nabrzeży Brooklynu. Jak sama twierdzi, obserwowała na własne oczy proces wyniszczania historycznego nabrzeża i zauważyła duże zainteresowanie różnych korporacji tymi terenami. Nie zgadza się z szybkim tempem zmian nabrzeża i uważa, że mieszkańcy okręgu 33 powinni zjednoczyć się, aby skutecznie chronić siebie i swoje dzielnice. – Musimy połączyć siły i mówić jednym głosem – mówi.

Patrząc na dzisiejszy Brooklyn trudno nie zauważyć, że wypiękniał i w pewnych aspektach stał się bardziej przyjazny dla mieszkańców. Rozbudowa Brooklynu ma korzystny wpływ na mieszkańców pod wieloma względami, ale są też negatywne skutki tego zjawiska. Do nich zaliczyć można choćby to, że napływ nowych mieszkańców powoduje wzmożony ruch, większe obciążenie połączeń komunikacyjnych, a mieszkania osiągają horrendalne ceny. To sprawia, że Brooklyn, niegdyś tętniący życiem, dziś staje się coraz bardziej oderwany od klasy robotniczej i średniej. Victoria Cambranes pragnie to zmienić. W programie Progress For All Party chce reprezentować wspólny głos mieszkańców budujących Brooklyn, którzy od dawna tu mieszkają, jak i nowych, którzy teraz kształtują te dzielnice. Ma również nadzieję, że Okręg 33 stanie się dla całego miasta Nowy Jork przykładem, że można negocjować w spokojny, sprawiedliwy i rozważny sposób i pogodzić interesy różnych grup.

W polityce w ostatnich czasach pojawia się coraz więcej kobiet. Są dynamiczne i skuteczne w osiąganiu celów. Victoria Cambranes pragnie stać się jedną z nich, a to, że jest zdolna, rozsądna i wymagająca, być może pomoże jej zrealizować ten plan i kolejne, bo jak zapowiada, jeśli wygra wybory, zamierza się zająć kwestiami: mieszkaniową i infrastrukturalną. – Moim głównym celem jest pomoc w zapewnieniu bezpiecznej koegzystencji wszystkich mieszkańców Brooklynu –zarówno tych obecnych, jak i przyszłych, którzy dopiero zostaną naszymi sąsiadami – deklaruje.

Wybory do Rady Miasta odbędą się 7 listopada br.


Kontakt:

Victoria Cambranes

tel. (917) 202-8466

e-mail:

www.victoriacambranes.nyc

Twitter: @VECambranes

Facebook: https://www.facebook.com/vcambranes/

wróć

Fotorelacje

Konkurs Miss Polonia Floryda 2019 w Polskim Centrum w Clearwater – 8 września 2018 r.

– Wyszło lepiej niż się spodziewaliśmy – mówi o konkursie Miss Polonia Floryda 2019 Ewa Ostrowski z Polskiego Centrum w Clearwater. To właśnie w tym klubie 8 września br. wieczorem odbyły się pierwsze od ponad 20 lat wybory najpiękniejszej Polski na Florydzie. Impreza ta ma już na stałe wrócić do polonijnego kalendarza. Fot. Roman Koczwara, Atom Image,Inc

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com