Nowy Jork

poleć serwis drukuj
Victoria Cambranes Victoria Cambranes...

Victoria Cambranes kandyduje w okręgu nr 33 na Brooklynie

10-01-2017

Łatwiejszy dostęp do tanich mieszkań, polepszenie infrastruktury miejskiej i ogólny rozwój okręgu 33 – takie są główne założenia programu Victorii Cambranes, która jest kandydatką niezależnej partii do Rady Miasta w okręgu wyborczym nr 33 na Brooklynie.

Victoria Cambranes to córka imigrantów z Polski i Gwatemali. Urodziła się i wychowała na Greenpoincie i właśnie tu zaczęła swoją kampanię, starając się docierać do osób różnej narodowości i rozmawiając z nimi, poznać ich potrzeby. Okazało się, że mimo różnic dzielących mieszkańców, ich potrzeby są podobne. Jej kampania wzbudziła entuzjazm i zdobyła poparcie większej części społeczności nabrzeży Brooklynu. Jak sama twierdzi, obserwowała na własne oczy proces wyniszczania historycznego nabrzeża i zauważyła duże zainteresowanie różnych korporacji tymi terenami. Nie zgadza się z szybkim tempem zmian nabrzeża i uważa, że mieszkańcy okręgu 33 powinni zjednoczyć się, aby skutecznie chronić siebie i swoje dzielnice. – Musimy połączyć siły i mówić jednym głosem – mówi.

Patrząc na dzisiejszy Brooklyn trudno nie zauważyć, że wypiękniał i w pewnych aspektach stał się bardziej przyjazny dla mieszkańców. Rozbudowa Brooklynu ma korzystny wpływ na mieszkańców pod wieloma względami, ale są też negatywne skutki tego zjawiska. Do nich zaliczyć można choćby to, że napływ nowych mieszkańców powoduje wzmożony ruch, większe obciążenie połączeń komunikacyjnych, a mieszkania osiągają horrendalne ceny. To sprawia, że Brooklyn, niegdyś tętniący życiem, dziś staje się coraz bardziej oderwany od klasy robotniczej i średniej. Victoria Cambranes pragnie to zmienić. W programie Progress For All Party chce reprezentować wspólny głos mieszkańców budujących Brooklyn, którzy od dawna tu mieszkają, jak i nowych, którzy teraz kształtują te dzielnice. Ma również nadzieję, że Okręg 33 stanie się dla całego miasta Nowy Jork przykładem, że można negocjować w spokojny, sprawiedliwy i rozważny sposób i pogodzić interesy różnych grup.

W polityce w ostatnich czasach pojawia się coraz więcej kobiet. Są dynamiczne i skuteczne w osiąganiu celów. Victoria Cambranes pragnie stać się jedną z nich, a to, że jest zdolna, rozsądna i wymagająca, być może pomoże jej zrealizować ten plan i kolejne, bo jak zapowiada, jeśli wygra wybory, zamierza się zająć kwestiami: mieszkaniową i infrastrukturalną. – Moim głównym celem jest pomoc w zapewnieniu bezpiecznej koegzystencji wszystkich mieszkańców Brooklynu –zarówno tych obecnych, jak i przyszłych, którzy dopiero zostaną naszymi sąsiadami – deklaruje.

Wybory do Rady Miasta odbędą się 7 listopada br.


Kontakt:

Victoria Cambranes

tel. (917) 202-8466

e-mail:

www.victoriacambranes.nyc

Twitter: @VECambranes

Facebook: https://www.facebook.com/vcambranes/

wróć

Fotorelacje

Zabawa karnawałowa Sobotniej Szkoły Języka Polskiego z Indian Orchard

W sobotę 10 lutego na parkiecie w Parku Piłsudskiego w Holyoke można było dostrzec zarówno eleganckie kreacje, jak i koszule w kratę i kowbojskie kapelusze. Motywem przewodnim zabawy zorganizowanej w tym roku przez Sobotnią Szkołę Języka Polskiego z Indian Orchard był Dziki Zachód i niektórzy z ochotą wczuli się w ten klimat. Fot. Jan Wójcik

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Luty
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
      01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        
02-25-2018
Film „Kobiety mafii” w Hawthorne Theatre w Hawthorne
02-25-2018
Msza św. i spotkanie ewangelizacyjne w kościele św. Michała w Derby
02-25-2018
90. urodziny ks. Anthony’ego Iwuca
02-25-2018
Obchody Dnia Myśli Braterskiej w kościele St. Frances De Chantal
02-25-2018
Zebranie sprawozdawczo-wyborcze Polonii of Long Island
Zobacz kalendarz

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com