Nowy Jork

poleć serwis drukuj
Stephanie Miner...

Czy Stephanie Miner rzuci wyzwanie gubernatorowi Cuomo?

10-01-2017

W połowie września Stephanie Miner spotkała się w Albany z przedstawicielami New York Progressive Action Network, którzy w kampanii prezydenckiej popierali Bernie’go Sandersa, a w nadchodzących wyborach szukają alternatywy dla kandydatury obecnego gubernatora Nowego Jorku Andrew Cuomo. Podczas spotkania poruszono m.in. temat transportu publicznego, który jak wiadomo pozostawia wiele do życzenia oraz kwestię finansowania szkolnictwa.

Stephanie Miner jest burmistrzem Syracuse już drugą kadencję. Podobnie jak Andrew Cuomo należy do Partii Demokratycznej. Wstępne sondaże przedstawiają się na razie korzystniej dla obecnego gubernatora, który ma nadzieję wygrać wybory i pozostać na stanowisku na trzecią kadencję. Czy jeśli Stephanie Miner zdecyduje się kandydować, to może zagrozić tym planom?

JLS

wróć

Fotorelacje

Bal z okazji 20-lecia istnienia Szkoły Kultury i Języka Polskiego im. św. Jana Pawła II w Bridgeport

W sobotę 11 listopada w sali pod kościołem św. Michała Archanioła w Bridgeport odbył się bal, podczas którego celebrowany był jubileusz 20-lecia istnienia Szkoły Kultury i Języka Polskiego im. św. Jana Pawła II w tym mieście. Miał on bardzo uroczysty przebieg, a udział w nim wzięło prawie 240 osób. Fot. Monika Satur-Szydłowski

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com