Nowy Jork

poleć serwis drukuj
Stephanie Miner...

Czy Stephanie Miner rzuci wyzwanie gubernatorowi Cuomo?

10-01-2017

W połowie września Stephanie Miner spotkała się w Albany z przedstawicielami New York Progressive Action Network, którzy w kampanii prezydenckiej popierali Bernie’go Sandersa, a w nadchodzących wyborach szukają alternatywy dla kandydatury obecnego gubernatora Nowego Jorku Andrew Cuomo. Podczas spotkania poruszono m.in. temat transportu publicznego, który jak wiadomo pozostawia wiele do życzenia oraz kwestię finansowania szkolnictwa.

Stephanie Miner jest burmistrzem Syracuse już drugą kadencję. Podobnie jak Andrew Cuomo należy do Partii Demokratycznej. Wstępne sondaże przedstawiają się na razie korzystniej dla obecnego gubernatora, który ma nadzieję wygrać wybory i pozostać na stanowisku na trzecią kadencję. Czy jeśli Stephanie Miner zdecyduje się kandydować, to może zagrozić tym planom?

JLS

wróć

Fotorelacje

Konkurs Miss Polonia Floryda 2019 w Polskim Centrum w Clearwater – 8 września 2018 r.

– Wyszło lepiej niż się spodziewaliśmy – mówi o konkursie Miss Polonia Floryda 2019 Ewa Ostrowski z Polskiego Centrum w Clearwater. To właśnie w tym klubie 8 września br. wieczorem odbyły się pierwsze od ponad 20 lat wybory najpiękniejszej Polski na Florydzie. Impreza ta ma już na stałe wrócić do polonijnego kalendarza. Fot. Roman Koczwara, Atom Image,Inc

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com