Nowy Jork

poleć serwis drukuj
Władze portu...

Lotniska nowojorskiej metropolii oceniane najgorzej w rankingu portów lotniczych USA

09-30-2017

Długi czas oczekiwania na odprawę, czasochłonne i uciążliwe kontrole bezpieczeństwa, problemy z nadaniem lub odebraniem bagażu… Osoby, które często podróżują samolotami, wiedzą o czym mowa i zapewne bez trudu dopisałyby do tej listy jeszcze kilka (lub kilkanaście) punktów.

Co prawda zarządzający lotniskami i przewoźnicy starają się temu przeciwdziałać poprzez wprowadzanie różnych udogodnień i usprawnień, aby zwiększyć komfort podróżujących. Z jakim skutkiem? W Nowym Jorku i okolicach z dość marnym, wg oceny respondentów badania przeprowadzonego przez J. D. Power. Porty lotnicze La Guardia i Newark zostały ocenione najniżej w swoich kategoriach. Również port JFK uplasował się raczej w dole rankingu.

JS

wróć

Fotorelacje

Wiceminister rozwoju Tadeusz Kościński w USA

– To była krótka, ale bardzo intensywna wizyta – mówi o pobycie wiceministra rozwoju Tadeusza Kościńskiego na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych konsul Sabina Klimek z Wydziału Handlu i Inwestycji Konsulatu Generalnego RP w Nowym Jorku. W dniach 19-22 listopada minister odbył w Bostonie, Nowym Jorku oraz Waszyngtonie szereg spotkań z inwestorami oraz przedstawicielami administracji amerykańskiej. Fot. Marcin Bolec

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com