Nowy Jork

poleć serwis drukuj
Władze portu...

Lotniska nowojorskiej metropolii oceniane najgorzej w rankingu portów lotniczych USA

09-30-2017

Długi czas oczekiwania na odprawę, czasochłonne i uciążliwe kontrole bezpieczeństwa, problemy z nadaniem lub odebraniem bagażu… Osoby, które często podróżują samolotami, wiedzą o czym mowa i zapewne bez trudu dopisałyby do tej listy jeszcze kilka (lub kilkanaście) punktów.

Co prawda zarządzający lotniskami i przewoźnicy starają się temu przeciwdziałać poprzez wprowadzanie różnych udogodnień i usprawnień, aby zwiększyć komfort podróżujących. Z jakim skutkiem? W Nowym Jorku i okolicach z dość marnym, wg oceny respondentów badania przeprowadzonego przez J. D. Power. Porty lotnicze La Guardia i Newark zostały ocenione najniżej w swoich kategoriach. Również port JFK uplasował się raczej w dole rankingu.

JS

wróć

Fotorelacje

Konkurs Miss Polonia Floryda 2019 w Polskim Centrum w Clearwater – 8 września 2018 r.

– Wyszło lepiej niż się spodziewaliśmy – mówi o konkursie Miss Polonia Floryda 2019 Ewa Ostrowski z Polskiego Centrum w Clearwater. To właśnie w tym klubie 8 września br. wieczorem odbyły się pierwsze od ponad 20 lat wybory najpiękniejszej Polski na Florydzie. Impreza ta ma już na stałe wrócić do polonijnego kalendarza. Fot. Roman Koczwara, Atom Image,Inc

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com