Nowy Jork

poleć serwis drukuj
Restauracje w Nowym...

W Nowym Jorku zjesz w restauracji

02-07-2021

Restauracje w Nowym Jorku mogą wznowić wydawanie posiłków pod swoim dachem, ale nie może w nich być zajętych jednocześnie więcej niż 25 procent miejsc. Zasada ta zacznie obowiązywać 14 lutego, czyli w Walentynki, ale zdaniem niektórych restauratorów niewiele to teraz pomoże.

Jest już za późno – mówi właścicielka Kellogg’s Diner na Brooklynie w Nowym Jorku, obwiniając gubernatora Cuomo o zniszczenie jej prawie 80-letniego biznesu. – Jesteśmy zniszczeni ponad miarę – powiedziała Irene Siderakis w programie „Varney and Co.” FOX Business. – Nawet te 25 procent nic pomoże – jest już za późno, stało się. On zdradził obywateli Nowego Jorku – dodała.

Właścicielka restauracji stwierdziła też, że jej firma nie potrzebuje dwóch tygodni, aby się przygotować do ponownego otwarcia. Skorzysta z możliwości otwarcia się, ale i tak nie będzie mogła przywrócić do pracy wcześniej zwolnionych. – Cuomo zachowuje się tak, jakby robił im przysługę i chwali sam siebie – mówi rozżalona Siderakis.

ar

wróć

Fotorelacje

Walentynki w Klubie Polonez w Fort Lauderdale

13 lutego w Klubie Polonez w Fort Lauderdale odbyła się zabawa walentynkowa. O muzykę podczas imprezy zadbał Dj Irek Roszkowski. Jedną z atrakcji zabawy był występ działającego przy klubie Zespołu Tanecznego Polonia. Goście mogli też robić sobie pamiątkowe zdjęcia na tle walentynkowej scenerii. Fot. H. Stępniak

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Marzec
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Zobacz kalendarz

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com