Nowy Jork

poleć serwis drukuj

Nowojorskie restauracje powitały pierwszych gości

06-26-2020

Fot. Radio Rampa
Fot. Radio Rampa
Fot. Radio Rampa

22 czerwca, w drugiej fazie otwierania gospodarki Nowego Jorku, zezwolono restauracjom na wznowienie działalności – jednak na razie w ograniczonym zakresie. Serwowanie posiłków możliwe jest na razie tylko na zewnątrz – w ogródkach, na patio lub przy stolikach ustawionych na chodnikach. 

Obsługa i goście muszą się także stosować do protokołów sanitarnych (m.in. obowiązek noszenia maseczek, konieczność zachowania odległości itp.). Niektóre restauracje na Greenpoincie skorzystały z możliwości działania – choć w ograniczonym zakresie, inne na razie przygotowują się do otwarcia. Serwowanie posiłków wewnątrz restauracji będzie możliwe w trzeciej fazie „odmrażania” – na dzień oddania gazety do druku nie był podany jeszcze dokładny termin.

JLS

 

wróć

Fotorelacje

Wizyta prezydenta RP Andrzeja Dudy w Waszyngtonie

Spotkanie Prezydentów Polski i USA w cztery oczy, rozmowy plenarne delegacji obu krajów, wspólne oświadczenie prezydentów – to były główne punkty wizyty Andrzeja Dudy w Białym Domu, która miała miejsce w środę, 24 czerwca. Prezydent Polski spotkał się także z przedstawicielami amerykańskich przedsiębiorców prowadzącymi interesy w Polsce, oddał hołd gen. Kościuszce i uczestniczył w krótkiej ceremonii w ambasadzie RP w Waszyngtonie. Fot. prezydent.pl; Radio Rampa, facebook.com/KlubGPFiladelfia

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Lipiec
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Zobacz kalendarz

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com