Nowy Jork

poleć serwis drukuj
Każda walka...
Kamil Bednarek...

Polska Noc w Nowym Jorku!

02-27-2020

Sobota 7 marca będzie wyjątkowym dniem dla Polonii w metropolii nowojorskiej. Tego wieczoru walczyć będzie bokser Adam Kownacki, a tuż po walce odbędzie się koncert gwiazdy polskiej muzyki – Kamila Bednarka oraz rapera Kizo. Wszystkie wydarzenia zostały zsynchronizowane i połączone w jedną wielką „Polską Noc w Nowym Jorku”.

„Takie chwile jak te nie zdarzają się zbyt często” śpiewa w jednej ze swych piosenek Kamil Bednarek i słowa te idealnie oddają klimat tego, co wydarzy się w Nowym Jorku w sobotę 7 marca. Dwa wydarzenia, które potencjalnie mogłyby ze sobą kolidować, zostały połączone i zsynchronizowane w jeden niezapomniany wieczór, którego doświadczy Polonia w metropolii nowojorskiej.

Wszystko zacznie się w Barclays Center, gdzie już o godzinie 6 pm rozpocznie się gala bokserska, której główną walką wieczoru będzie pojedynek Adama Kownackiego z Robertem Heleniusem. Niepokonany na ringu Adam Kownacki jest coraz bliżej walki o mistrzowski pas, a walka w Barclays Center określana jako eliminator do pasa WBA ma przybliżyć go o kolejny krok do upragnionego celu.

Mamy nadzieję, że po zwycięstwie nad Robertem Heleniusem kolejna walka będzie już o najważniejszy cel w wadze ciężkiej, czyli pas mistrza świata – mówi Łukasz Kownacki, menadżer boksera. – Robert Helenius to wymagający przeciwnik, ale celem Adama jak zawsze będzie pokazanie swojej najlepszej strony, wygrana przed czasem i stworzenie wielkich emocji na gali dla swoich fanów – dodaje.

Na szybki nokaut liczyć będą też Polacy zgromadzeni w Barclays Center, gdyż w czasie kiedy Adam Kownacki wychodził będzie na ring na Brooklynie, w oddalonym o 20 minut drogi Melrose Ballroom trwać będzie transmisja z walki oraz przygotowania do wielkiego koncertu Kamila Bednarka, który będzie zarazem największym afterparty po walce Adama Kownackiego jaki kiedykolwiek został zorganizowany. Kamil Bednarek wejdzie na scenę dopiero 45 minut po zakończeniu walki, tak aby dać wszystkim szansę na spokojne przetransportowanie się do Melrose Ballroom.

Transmisja telewizyjna z walki w telewizji FOX ogłoszona jest na godziny 8 pm-10 pm i właśnie ok. godziny 10 pm spodziewamy się zakończenia gali. Jeżeli walka skończy się przed czasem, będzie to nawet wcześniej, jeżeli potrwa całe 12 rund, to może zakończyć się ok. godziny 10:15 pm, tym samym wyjście Kamila Bednarka na scenę nastąpi pomiędzy 10:45 pm a 11:15 pm – mówi Grzegorz Fryc z firmy Gram-X Promotions, organizującej koncert.

Osoby zgromadzone w Melrose Ballroom z pewnością nie będą mogły narzekać na nudę, bowiem zanim na scenie pojawi się główna gwiazda wieczoru, publiczność rozgrzeją dwa zespoły dobrze znany polonijnej publice: Green Secret oraz grająca jamajskie reggae grupa Mighty Mistic z Bostonu.

Dla tych, którzy interesują się sportami walki, a chcą zarazem być na koncercie, na ekranach Melrose Ballroom pokazane będą transmisje walk zarówno Adama Kownackiego, jak i Joanny Jędrzejczyk, która walczyć będzie tego samego wieczoru w Las Vegas.

Tradycją jest już to, że Adam Kownacki zawsze po zakończeniu swojej walki pojawia się na afterparty, aby być ze swoimi fanami. Nie inaczej będzie tym razem i Adam tuż po zakończeniu wszystkich procedur po walce przyjedzie do Melrose Ballroom, aby uczestniczyć w koncercie Kamila Bednarka.

Dla Kamila Bednarka będzie to już czwarta trasa w Ameryce, która tym razem obejmie aż pięć miast USA i Kanady. Po raz ostatni wystąpił w Nowym Jorku 3 lata temu na pierwszym w historii polskim koncercie w Central Parku, gdzie rozgrzał do czerwoności blisko pięciotysięczną publiczność. Laureat MTV Music Award, wokalista, kompozytor, autor tekstów, multiinstrumentalista i zarazem jeden z najpopularniejszych artystów polskiej sceny muzycznej zaprezentuje w Nowym Jorku swój najnowszy projekt zatytułowany „Bednarek – Inaczej”. Skład zespołu złożonego z najlepszych muzyków w Polsce zagra utwory Kamila Bednarka w nowych aranżacjach i fuzjach elektronicznych, funkowych i reggowych.

Fani mogą spodziewać się tej samej mocnej dawki energii, którą zawsze oferują koncerty Kamila Bednarka, tym razem w połączeniu z jeszcze większym bogactwem dźwięków i efektów, które złożą się na niezapomniane widowisko muzyczne – mówi Grzegorz Fryc, organizator koncertu

Polska noc w Nowym Jorku nie zakończy się wraz z koncertem Kamila Bednarka. Tuż po nim na scenie pojawi się znany w Polsce raper Kizo, dla którego będzie to pierwszy w historii występ w USA.

„Chwile jak te nie zdarzają się zbyt często” – jak to śpiewa Kamil Bednarek – i dlatego warto przeżyć tę wyjątkową Polską Noc w Nowym Jorku osobiście, gdyż z pewnością będzie to jedna z tych historycznych nocy, o której będziemy długo pamiętali i mówili.

wem


Więcej informacji i bilety na koncert www.gramx.com. Bilety na walkę dostępne pod numerem: 347 556 00889.

wróć

Fotorelacje

Sylwester w Polskim Centrum w Clearwater

Nowy Rok hucznie powitano w Clearwater, gdzie w Polskim Centrum odbyły się w jednym czasie aż dwie imprezy – tradycyjny i elegancki bal sylwestrowy w audytorium oraz dyskoteka sylwestrowa w sali barowej, ciesząca się popularnością zwłaszcza wśród młodszej generacji Polonii. Fot. Jola Piątek, facebook.com/pcjp2

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Styczeń
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Zobacz kalendarz

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com