Nowy Jork

poleć serwis drukuj
Na spotkaniu z...
Adam „Babyface”...

„Babyface” spotkał się z fanami na Greenpoincie

02-10-2020

Na miesiąc przed pojedynkiem z Robertem Heleniusem (29-3, 18 KO) polski pretendent do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej federacji WBA Adam „Babyface” Kownacki (20-0, 15 KO) spotkał się ze swoimi fanami na Greenpoincie. Kibice dopisali, a nawet czekali na swojego idola w kolejce na długo przed jego przybyciem.

Spotkanie Adama Kownackiego miało miejsce w Dunne's Polemost Liquors na Greenpoincie i odbyło się w sobotę, 8 lutego. Polski bokser chętnie rozdawał autografy i robił sobie pamiątkowe zdjęcia ze swoimi fanami. A tych pojawiło się tak dużo, że organizatorzy zmuszeni byli do ograniczenia bezpośredniego dostępu do sklepu, w którym odbywało się spotkanie, i wpuszczali kilkuosobowe grupy z chwilą wyjścia wcześniejszych. W dodatku kibice potężną kolejkę przed Dunne's Polemost Liquors stworzyli na długo przed pojawieniem się pięściarza, który urodził się w Polsce, ale wychował na Brooklynie, a dokładniej mówiąc na Greenpoincie. Dlatego też chyba nikogo nie dziwi fakt, że szczególnie w tej dzielnicy cieszy się ogromną popularnością i czuje się jak u siebie w domu. To było widać po dobrych humorach, jakie wszystkim dopisywały, a przede wszystkim po przyjacielskich rozmowach i uściskach, no i oczywiście zapewnieniach uczestnictwa na gali i trzymania kciuków.

„Babyface” rozdawał autografy nie tylko na zdjęciach i plakatach, ale również na rękawicach bokserskich, koszulkach, szalikach i gadżetach z logo AK, będącym jego inicjałami. Wśród fanów byli rówieśnicy Adama Kownackiego, osoby starsze, a także kobiety i młode dziewczyny, a nawet dzieci. Często pojawiały się całe rodziny. Zresztą tak jak w przypadku „Babyface'a”, którego podstawowy team promocyjny stanowią jego bracia; i tak też było podczas sobotniego spotkania w Dunne's Polemost Liquors na Greenpoincie, gdzie pojawili się także Paweł i Łukasz Kownaccy.

Kolejna możliwość spotkania „Babyface'a” przed jego walką z Robertem Heleniusem będzie miała miejsce w czwartek, 27 lutego, w godzinach wieczornych, w restauracji Amber Steak House na Greenpoincie.

Aktualnie Adam Kownacki jest już w fazie poważnych przygotowań do pojedynku, który zaplanowany jest na 7 marca, podczas gali w Barclays Center na Brooklynie. Jednym z jego sparinpartnerów jest były pretendent do tytułu mistrza świata, znany polski bokser Mariusz Wach.

Spotkanie „Babyface'a” z fińskim pięściarzem w ringu zaplanowane jest na 12 rund i będzie główną walką gali odbywającej się w hali, w której Adam Kownacki wystąpił już dziewięć razy i w dodatku zawsze wygrywał. Polski bokser i jego fani wierzą, że podobnie będzie i tym razem.

BS

wróć

Fotorelacje

Odpust św. Anny w Amerykańskiej Częstochowie

Sanktuarium w Amerykańskiej Częstochowie cieszy się od wielu lat nieustającym nabożeństwem do Najświętszej Maryi Panny, Matki Jezusa – Zbawiciela. Nie mniejszą czcią otaczana jest tu także matka Matki Bożej, św. Anna, której odpust przypadł w tym roku dokładnie w dzień jej wspomnienia, 26 lipca. Fot. czestochowa.us

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Sierpnień
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Zobacz kalendarz

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com