Nowy Jork

poleć serwis drukuj
Fot. Archiwum...
Fot. Archiwum...

Zabawa andrzejkowa w parafii św. Róży z Limy na Rockaway Beach

11-28-2019

23 listopada w rytmie największych polskich przebojów parafianie parafii Świętej Róży z Limy na Rockaway Beach wraz z administratorem ks. Jamesem Rodriguezem i ks. Sławomirem Sobiechem świętowali dzień św. Andrzeja. Dochód z zabawy zostanie przeznaczony na remont kościoła.

Dobrą muzykę zapewnił Dj Bez Szefa. Ks. Sławek zadbał zarówno o dusze, jak i żołądki uczestników zabawy – wygłosił modlitwę i przygotował dla wszystkich specjalną degustację swoich specjałów: pasztetu i smalcu. – Goście nie chcieli opuszczać parkietu, bawili się wyśmienicie, a losowanie nagród rzeczowych, w którym nagrodą główną był 40-calowy telewizor i dwa bilety na zabawę sylwestrową, było atrakcją wieczoru – relacjonuje Monika Wróblewski.

Każdy, kto brał udział w zorganizowaniu zabawy, dostał imienne podziękowanie z rąk księdza administratora Jamesa Rodrigueza.

opr. WE

wróć

Fotorelacje

Fala protestów i zamieszek po śmierci George’a Floyda w Bostonie

W całych Stanach Zjednoczonych trwają protesty, których zarzewiem stała się śmierć podczas aresztowania 46-letniego czarnoskórego George'a Floyda w Minneapolis. Demonstracje odbywają się również w Bostonie, niestety w wielu przypadkach przeradzając się w zamieszki, którym towarzyszą akty wandalizmu i kradzieże. Miejsce mają też starcia z policją, funkcjonariusze zostali obrzuceni m.in. zamrożonymi butelkami z wodą, cegłami i kamieniami. Fot. Facebook.com, screenshots

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Czerwiec
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Zobacz kalendarz

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com